0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

AB Dental Devices Dental Implant

19 Nisan 2019
4 kez görüntülendi
AB Dental Devices Dental Implant

Dental implant ve protezler, kısmen veya tamamen kaybedilmiş dişlerin gerek estetik gerek ise fonksiyonel kaygılar sebebiyle yenilenmesini amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Dental implant uygulaması kapsamında; kaybedilen diş kökünün görevini üstlenmek üzere platinyum vidaların damağa sabitlenmesi ve ardından hastaya uygun hazırlanan protez dişlerin bu vidalar oturtulması şeklinde gerçekleşir. Teşhis, tanı ve tedavi sürecinin uzman diş hekimleri tarafından yürütülmesini gerektiren hassas operasyonlardır.

AB Dental Devices İmplant Açıklaması

Dental implantlar aracılığıyla yenilenen protez dişler, doğal insan dişinin bütün fonksiyonlarını yerine getirebildiği gibi, sağlam bir ürün kullanıldığı zaman doğal dişe kıyasla çok daha dayanıklı olurlar. Dolayısıyla dental implant yapımında kullanılacak dental implant markaları dikkatle seçilmelidir. Biz de sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti verebilmek adına dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışıyoruz.

            AB Dent. veya uzun ismiyle AB Dental Devices, Israil menşeili bir implant markasıdır. Yaklaşık 15 yıldır bu sektörde bulunan AB Dental Devices firması kurulduğu günden bu yana en üst teknolojik cihazları kullanıyor ve yalnızca dental implantlar üzerinde çalışıyor. Israil’de hatta ortadoğu coğrafyasında kurulan en bilinen dental implant markaları arasında sayılmaktadır.     Sektördeki tecrübesi sayesinde hemen her türlü dental implant ihtiyacı için optimal çözüm sunma yetileri sayesinde kısa sürede sektörde sağlam bir yer edinmeyi başardılar. Dünyanın en iyi dental implant markaları sayılırken AB Dental Devices markasından bahsetmemek mümkün değil.

AB Dental Devices İmplant Özellikleri

İsrail’in en başarılı diş hekimleri arasında kabul edilen bir karı – koca çift tarafından kurulan AB Dental Devices markasının piyasada yaygın olarak kullanılan pek çok ürünü bulunmaktadır. Bu ürün ve teknolojilerin en çok bilineni “One Piece” One Piece tek bir platinyum alaşım implantın damağa sabitlenmesiyle tamamlanan bir operasyon vadediyor. Günümüz teknolojileri göz önünde bulundurulduğunda bu oldukça kolaylık sağlayan bir dental implant sistemi. AB Dental Devices firması buna ek olarak halihazırda var olan dar platform dental implant ve konik platform dental implant ürünlerinin geliştirilmesi için de ciddi çabalar harcamıştır. Ayrıca tüm dental implant teknolojilerinde dünya standartlarında Ti-6Al-4V ELI titanyum alaşımı kullanan AB Dental Devices üretmiş olduğu implantlar için uzun yıllar garanti vermektedir.

            Ayrıca AB Dental Devices tarafından üretilen tüm ürünler Avrupa Birliği başta olmak üzere pek çok ülkede yüksek standart ödüllerine layık görülmüştür. Dental implantların kullanımı ve geliştirilmesi konusunda hekimler için eğitimler düzenleyen firmanın ürünlerin hızlı teslimatı için Türkiye’de depoları bulunmaktadır.

            Siz de dünyanın en çok tercih edilen ve tüm diş hekimlerinin güvenini kazanmış kaliteli dental implant markalarıyla tedavi görmek istiyorsanız bizi tercih edin. AkvaDent Diş Kliniği olarak tecrübeli ve alanında uzman diş hekimi ekibimizle size hak ettiğiniz tedaviyi sunmaya hazırız. Hemen telefon numaralarımız veya Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu