0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

AlphaBio Dental İmplant

19 Nisan 2019
2 kez görüntülendi
AlphaBio Dental İmplant

Dental implant ve protezler, kısmen veya tamamen kaybedilmiş dişlerin gerek estetik gerek ise fonksiyonel kaygılar sebebiyle yenilenmesini amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Dental implant uygulaması kapsamında; kaybedilen diş kökünün görevini üstlenmek üzere platinyum vidaların damağa sabitlenmesi ve ardından hastaya uygun hazırlanan protez dişlerin bu vidalar oturtulması şeklinde gerçekleşir. Teşhis, tanı ve tedavi sürecinin uzman diş hekimleri tarafından yürütülmesini gerektiren hassas operasyonlardır.

Dental implantlar aracılığıyla yenilenen protez dişler, doğal insan dişinin bütün fonksiyonlarını yerine getirebildiği gibi, sağlam bir ürün kullanıldığı zaman doğal dişe kıyasla çok daha dayanıklı olurlar. Dolayısıyla dental implant yapımında kullanılacak dental implant markaları dikkatle seçilmelidir. Biz de sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti verebilmek adına dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışıyoruz.

AlphaBio Dental İmplant Açıklaması

AlphaBio ABD merkezli bir kuruluş olan Danaher Corporation firmasının biyomedikal ile uğraşan alt dallarından yalnızca bir tanesi. AlphaBio; dental implantlar başta olmak üzere, dental implantların hastaya uygulanmasını içeren tüm süreci kapsayan geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip. Operasyon sırasında kullanılan cerrahi aletleri de bizzat kendisi üreterek işini şansa bırakmayan AlphaBio, tüm bu üretimi 7/24 durmadan çalışan son teknoloji fabrikalarında %100 otomasyon ile üretiyor. Ürünleri hammadde halinde alıp üretimin her aşamasında kontrol unsuru olarak bulundukları için de ürünlerinin tamamına ömür boyu garanti sözü veriyorlar.

AlphaBio Dental İmplant Özellikleri

AlphaBio her yıl dünya çapında yüzbinlerce hasta tarafından güvenle kullanılıyor. Bu hastalar üzerinde yapılan araştırmalarda hastaların 98,3’ünde hiç şikayet gözlemlenmemekle beraber, %99,96’sı ise kullandıkları ürünü seve seve tavsiye edeceklerini belirtiyor. Durum böyle olunca da AlphaBio dünya çapında hem diş hekimleri hem de hastalar tarafından güvenle kullanılana bir marka haline geliyor.

            AlphaBio dental implant markasının bizzat kendi bünyesinde geliştirdiği ve sektörde öncü sayılabilecek Nanotec™ kaplama teknolojisi oldukça meşhur. Bu teknoloji tüm standart implant çeşitlerinin üretiminde kullanılabiliyor. Yüksek düzeyde yüzey erişimine izin veren Nanotec™ kaplama sayesinde vücuttaki organik materyaller ile implant (yani bu durumda Ti-6AI-4V ELI titanyum alaşım) arasındaki engel kalkıyor. Bu sayede implantlar vücudun sert ve yumuşak dokusu tarafından çok daha hızlı kabul ediliyor ve kaynaşma çok daha çabuk sağlanıyor. Böylece hem kısa dönemde hem de uzun dönemde yapılan testlerde daha stabil ve reddedilme ihtimali daha düşük bir bağlantı kurulmuş oluyor. Operasyonun ardından çok daha hızlı iyileşme de işin bonusu.

            Siz de dünyanın en çok tercih edilen ve tüm diş hekimlerinin güvenini kazanmış kaliteli dental implant markalarıyla tedavi görmek istiyorsanız bizi tercih edin. AkvaDent Diş Kliniği olarak tecrübeli ve alanında uzman diş hekimi ekibimizle size hak ettiğiniz tedaviyi sunmaya hazırız. Hemen telefon numaralarımız veya Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu