0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bego İmplant

24 Nisan 2017
25 kez görüntülendi
Bego İmplant

Bir Alman markası olan BEGO, 1890 yılında kurulmuştur. Uzun ve köklü bir geçmişe sahip olan bu marka, Alman disiplini ile çalışmalarını gerçekleştirmiş ve büyük başarılara imza atmıştır. Her çalışmasında ve ürününde hep daha fazlasını yapmak isteyen BEGO, implant sektöründe yaptığı çalışmalar ile birçok yeniliğe de imza atmıştır. Hizmet ve ürün kalitesini ön planda tutarak gerçekleştirdiği çalışmalar, BEGO’nun en çok tercih edilen Alman markası olmasını sağlamıştır. BEGO, geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasına rağmen, hala büyük ve kararlı adımlar ile üretime devam etmektedir.

Bego İmplant Açıklaması

Dr. H.C Wilhelm Herbst’in dövülmüş altın dolgu yerine rotasyon yolu ile üretilen özel dolum altını kullanması, diş hekimine onursal doktora kazandırmıştır. BEGO markasının temelleri bu sayede atılmış ve büyük gelişim süreci başlamıştır. BEGO, kendini ve ürünlerini öyle geliştirmiştir ki, şu an da 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. BEGO ürünleri ise, yüksek kalitede ve gelişmiş ürünler olarak tanıtılmaktadır.

Çalışmaları, hastanın ihtiyaçları, konforu ve sağlığı etrafında devam ettiren BEGO, tecrübeli ve güvenilir sıfatlarıyla anılmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesi bakımından birçok markayı arkasında bırakmış olan BEGO, pek çok ülkede verdiği hizmet ile de başarısını kanıtlamış oluyor.

Bego İmplant Özellikleri

1890 yılından beri yaptığı metal ve revertman üretimi ile sektörde bir markaya dönüşmeye başlayan BEGO, 1990 yılından beri de üretimini yaptığı implant ürünleri ile dünya çapında adını duyurmuştur. BEGO İmplant Sistemi şu ürünleri içermektedir:

  • BEGO Semados SC/SCX İmplantlar: Kullanım konusunda iki çene ve her kemik kalitesine uygun olan SC/SCX, tedavi esnasında oluşabilecek bazı sorunları engellemek amacıyla kullanılır. İmplantın çapı (3.25, 3.75, 4.1, 4.5 ve 5.5 mm) boyu ise (7, 8.5, 10, 11.5, 13, 15 mm) şeklindedir.
  • BEGO Semados RS/RSX İmplantlar: RS/RSX sahip olduğu boy ve çap sayesinde kullanımı pratik ve tüm endikasyonlar için uygun olan bir implant türüdür. Tedavinin başarılı sonuç vermesi için tek tip çapların ve diş eti boylarının birbirine uygun şekilde uygulanmalıdır.
  • BEGO Semados Mini İmplantlar: Özel olarak tasarlanan bu implant ürünü, dişsiz dar ve sivri sırtlar için üretilmiştir. Kaliteli ve kullanımı kolay olan BEGO Semados Mini İmplant, implant esnasında diş hekimine kolaylık sağlar.
  • BEGO Semados Provisional İmplantlar: Bu implant geçici tedaviler için tercih edilen bir implant türüdür. Şekli ve yivleri sayesinde implantın geçici yüklenmesini sağlar. Protez arayüzün altında bulunan bölgenin bükülebilmesi sayesinde işlemden sonra da gerekli müdahaleye izin verir.

İmplant Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. AZER dedi ki:

    Hocam Salam. Rica edirem yardimci olun. Kemik durumu qayet normal. Bego RS yoksa RSX hangisi secim edim bilmirem. Yardimci olun farklari varmi RS veya RSX arasinda?

  2. Emin dedi ki:

    Hocam Salam. Rica edirem yardimci olun. Kemik durumu qayet normal. Bego RS yoksa RSX hangisi secim edim bilmirem. Yardimci olun farklari varmi RS veya RSX arasinda?

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu