0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

BioTech Dental Implant

19 Nisan 2019
7 kez görüntülendi
BioTech Dental Implant

Dental implant ve protezler, kısmen veya tamamen kaybedilmiş dişlerin gerek estetik gerek ise fonksiyonel kaygılar sebebiyle yenilenmesini amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Dental implant uygulaması kapsamında; kaybedilen diş kökünün görevini üstlenmek üzere platinyum vidaların damağa sabitlenmesi ve ardından hastaya uygun hazırlanan protez dişlerin bu vidalar oturtulması şeklinde gerçekleşir. Teşhis, tanı ve tedavi sürecinin uzman diş hekimleri tarafından yürütülmesini gerektiren hassas operasyonlardır.

            Dental implantlar aracılığıyla yenilenen protez dişler, doğal insan dişinin bütün fonksiyonlarını yerine getirebildiği gibi, sağlam bir ürün kullanıldığı zaman doğal dişe kıyasla çok daha dayanıklı olurlar. Dolayısıyla dental implant yapımında kullanılacak dental implant markaları dikkatle seçilmelidir. Biz de sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti verebilmek adına dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışıyoruz.

BioTech Dental İmplant Açıklaması

Avrupa başta olmak üzere tüm global piyasada hizmet vermekte olan Biotech Dental, merkezi Fransa’da bulunan bir biyomedikal ve dental implant markasıdır. 1987 yılında ilk çalışmalarına başlayan BioTech markasının 30 yıldan uzun tarihi on binlerce mutlu gülümseme ile güçlenmiştir.

            BioTech markasının dental implant alanında yaptığı 3 büyük atılım söz konusu. Bu atılımlar Kontact, Weego.FR ve BIS. Kısaca değinmek gerekirse Kontact dental implantın oluşturduğu güçlü basıncın tüm yüzeye eşit olarak dağıtılmasına yardımcı olan bir teknoloji. Buna ek olarak kanat şeklinde şekillendirilmiş yanal yüzeyler kemiğe giriş sırasında daha yüksek güç üretilerek operasyonun çok daha konforlu geçmesine Zemin hazırlıyor. BioTech Dental’ın çok tercih edilen Kontact’ının, Kontact S adında daha kompakt bir versiyonu da mevcut. Kontact S de yumuşatılmış sicim yapısı sayesinde daha güçlü bir tutunma imkanı sunarak hastanın iyileşme sürecine katkıda bulunuyor.

BioTech Dental İmplant Özellikleri

BioTech’in standart metotların aksine sağlıklı olmasının yanı sıra fiyat anlamında da kolaylıklar sunacak bir alternatifi mevcut. Bu teknolojinin adı Weego.FR. Bu dental implant sisteminde BioTech, konik bir bağlantı aracısı ve hexagonal bir aparatı beraber kullanarak bakterilerin bölgeye nüfuzunu engellemiş ve bu sayede daha uzun ömürlü dental implantlar amaçlamış. Özellikle herhangi bir sebeple dişlerin çekilmesi ile implantların yerleştirilmesi arasında zaman bırakılması gereken durumlarda rakiplerine kıyasla hedeflediği başarıya ulaşmıştır.

            Rejeneratif ve restoratif diş hekimliği konusunda attıkları yenilikçi adımlarla ülkemizde diş hekimleri tarafından tercih edilen BioTech Dental’in en uzun süre kullanım hedefiyle geliştirdiği dental implant sistemi ise BIS ve BIS Conic. 2 farklı çap ve 4 farklı uzunluk seçeneği ile müşteriye sunulabilen BIS ürünleri, konik ve silindirik yapıları sayesinde ilk birleşme esnasındaa en yüksek stabilizasyonu vadediyor.

            Siz de dünyanın en çok tercih edilen ve tüm diş hekimlerinin güvenini kazanmış kaliteli dental implant markalarıyla tedavi görmek istiyorsanız bizi tercih edin. AkvaDent Diş Kliniği olarak tecrübeli ve alanında uzman diş hekimi ekibimizle size hak ettiğiniz tedaviyi sunmaya hazırız. Hemen telefon numaralarımız veya Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu