0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

Camlog Dental Implant Sistemleri

19 Nisan 2019
3 kez görüntülendi
Camlog Dental Implant Sistemleri

Dental implant ve protezler, kısmen veya tamamen kaybedilmiş dişlerin gerek estetik gerek ise fonksiyonel kaygılar sebebiyle yenilenmesini amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Dental implant uygulaması kapsamında; kaybedilen diş kökünün görevini üstlenmek üzere platinyum vidaların damağa sabitlenmesi ve ardından hastaya uygun hazırlanan protez dişlerin bu vidalar oturtulması şeklinde gerçekleşir. Teşhis, tanı ve tedavi sürecinin uzman diş hekimleri tarafından yürütülmesini gerektiren hassas operasyonlardır.

            Dental implantlar aracılığıyla yenilenen protez dişler, doğal insan dişinin bütün fonksiyonlarını yerine getirebildiği gibi, sağlam bir ürün kullanıldığı zaman doğal dişe kıyasla çok daha dayanıklı olurlar. Dolayısıyla dental implant yapımında kullanılacak dental implant markaları dikkatle seçilmelidir. Biz de sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti verebilmek adına dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışıyoruz.

Camlog Dental İmplant Açıklaması

Camlog Alman mühendisliğinin hakkını en iyi şekilde veren dental implant markalarından yalnızca bir tanesi. İlk implant sistemlerini 1999 yılında global piyasaya sunduklarından beri hızla büyüyüp gelişen firmanın dental implant teknolojileri alanındaki katkıları hatırı sayılır derecede fazla. “Keşfedilecek çok şey var” sloganıyla sürekli ileriyi hedefleyen Camlog dental implant dünyasında bir infiale sebep olan seramik implant fikrinin de sahibi.

            Dilerseniz Camlog dental implant markasının patentli çalışmalarına yakından bakalım. Camlog’un implant alanında hizmet verdiği 4 ana başlık mevcut. Bunlar az önce de bahsettiğimiz seramik implant yani Ceralog®’ya ek olarak; Camlog®, Conelog®, ve iSy®. Ceralog® hala geliştirme aşamasında olduğu için ne yazık ki seramik implant yaptırmak isteyen hastaların biraz daha beklemesi gerekecek.

Camlog Dental İmplant Özellikleri

Firmaya ismini veren dental implant çalışması Camlog® ise implant ile abutment tüplerinin iç içe geçtiği Tube-in-Tube sistemi prensibiyle çalışır. Screw-line ve root-line adı verilen implant türleri üzerinde yapılan uluslararası araştırmalarda büyük başarı göstermiştir. Bilimsel araştırmalar sonucu işe yararlığı kanıtlanmış sektörde öncü olma niteliği taşıyan bir teknolojidir. Bir diğer implant sistemi olan Conelog® ise pek çok açıdan Camlog® ile benzerlikler taşımaktadır. Hemen yukarıda bahsettiğimiz tüm o yeniliklere ek olarak entegre platform geçişine imkan sağlayan ve kendi kendine kilitlenme özelliği barındıran bir yapı söz konusu. iSy® ise önceki tüm ürünlerden farklı bir teknoloji, hatta kendi deyimleriyle bir dönüm noktasıdır. Bu ürün piyasadaki hemen her implanta kıyasla çok daha ince ve kompakt bir yapı sunmaktadır. Bu sayede zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesi planlanmıştır. Benzer metotlara kıyasla belirgin derecede uygun fiyatlara temin edilebilir.

            Tüm dünyada hizmet veren Camlog Dental Implant Sistemleri firmasının Türkiye’de ayrıca bir ofisi bulunduğunu ve Türkiye’de pek çok mutlu müşteriye hizmet ettiklerini de hatırlatmakta fayda var.

            Siz de dünyanın en çok tercih edilen ve tüm diş hekimlerinin güvenini kazanmış kaliteli dental implant markalarıyla tedavi görmek istiyorsanız bizi tercih edin. AkvaDent Diş Kliniği olarak tecrübeli ve alanında uzman diş hekimi ekibimizle size hak ettiğiniz tedaviyi sunmaya hazırız. Hemen telefon numaralarımız veya Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu