0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dentsply Dental Implant

19 Nisan 2019
2 kez görüntülendi
Dentsply Dental Implant

Dental implant ve protezler, kısmen veya tamamen kaybedilmiş dişlerin gerek estetik gerek ise fonksiyonel kaygılar sebebiyle yenilenmesini amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Dental implant uygulaması kapsamında; kaybedilen diş kökünün görevini üstlenmek üzere platinyum vidaların damağa sabitlenmesi ve ardından hastaya uygun hazırlanan protez dişlerin bu vidalar oturtulması şeklinde gerçekleşir. Teşhis, tanı ve tedavi sürecinin uzman diş hekimleri tarafından yürütülmesini gerektiren hassas operasyonlardır.

Dentsply Dental İmplant Açıklaması

Dental implantlar aracılığıyla yenilenen protez dişler, doğal insan dişinin bütün fonksiyonlarını yerine getirebildiği gibi, sağlam bir ürün kullanıldığı zaman doğal dişe kıyasla çok daha dayanıklı olurlar. Dolayısıyla dental implant yapımında kullanılacak dental implant markaları dikkatle seçilmelidir. Biz de sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti verebilmek adına dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışıyoruz.

            Dünyanın en büyük biyomedikal ürün tedarikçilerinden biri olan Dentsply firması, 1899 yılında küçük bir girişim olarak ABD’de kuruldu. Bugün ise 4 milyar $ yıllık cirosuyla ve 20.000 civarı çalışanıyla sektörde en büyük pazar payına sahip şirketlerden biri. Türkiye’ye verdiği önemi İstanbul’da açtığı temsilcilik ile kanıtlayan bu dental implant markası hem satış sonrası servis hem de tedarik anlamında müşterilerine büyük kolaylıklar sağlayabiliyor. Ayrıca pek çok patentli implant teknolojisinin de sahibi olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Dentsply Dental İmplant Özellikleri

Dentsply markasının sektöre kazandırdığı en büyük yenilik Atlantis adını verdiği abutment sistemi. Abutment, kemikte bulunan implantın içine giren ve takılan yapay diş için dayanak görevi gören bir parçadır. Başarılı bir implant operasyonu için abutment adı verilen bu parça da en az implant kadar önem arz etmektedir. Dentsply Atlantis teknolojisi ile kişiye özel abutment üretimini yaygınlaştırdı. Bu sistem sayesinde hastanın kemik ve yumuşak doku ölçümleri ince ayarlarla yapılıp takılacak parçalar milimetrik hassasiyetle üretiliyor. Dolayısıyla çok daha kolay bir operasyon ve çok daha başarılı bir implant sistemi vadediyor. Ayrıca kemik kaybını da minimuma indirmeyi sağlıyor.

            Firmanın hem ekonomik pencerede hem de zaman mevhumu göz önüne alındığında tasarruf yaptırmak için ürettiği Acuris adlı bir teknolojileri de mevcut. Acuris konometrik dizaynı sayesinde hem implantın takılmasını kolaylaştırıyor, hem de malzeme maliyetini ciddi ölçüde azaltıyor. Implant ile abutment arasında kusursuz uyumu hedefleyen Acuris implant sistemi operasyon esnasında neredeyse kendi kendine kilitlenme sağlayan bir yapıya sahip. Bu yönüyle de ters gitme olasılığı olan operasyonlarda tercih sebebi.

            Siz de dünyanın en çok tercih edilen ve tüm diş hekimlerinin güvenini kazanmış kaliteli dental implant markalarıyla tedavi görmek istiyorsanız bizi tercih edin. AkvaDent Diş Kliniği olarak tecrübeli ve alanında uzman diş hekimi ekibimizle size hak ettiğiniz tedaviyi sunmaya hazırız. Hemen telefon numaralarımız veya Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu