0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

EuroTeknika Dental Implant

19 Nisan 2019
5 kez görüntülendi
EuroTeknika Dental Implant

Dental implant ve protezler, kısmen veya tamamen kaybedilmiş dişlerin gerek estetik gerek ise fonksiyonel kaygılar sebebiyle yenilenmesini amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Dental implant uygulaması kapsamında; kaybedilen diş kökünün görevini üstlenmek üzere platinyum vidaların damağa sabitlenmesi ve ardından hastaya uygun hazırlanan protez dişlerin bu vidalar oturtulması şeklinde gerçekleşir. Teşhis, tanı ve tedavi sürecinin uzman diş hekimleri tarafından yürütülmesini gerektiren hassas operasyonlardır.

EuroTeknika Dental İmplant Açıklaması

Dental implantlar aracılığıyla yenilenen protez dişler, doğal insan dişinin bütün fonksiyonlarını yerine getirebildiği gibi, sağlam bir ürün kullanıldığı zaman doğal dişe kıyasla çok daha dayanıklı olurlar. Dolayısıyla dental implant yapımında kullanılacak dental implant markaları dikkatle seçilmelidir. Biz de sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti verebilmek adına dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışıyoruz.            

Ulaşılabilir implant teknolojileri alanında bir öncü olarak kabul gören Dr. Guy Hure tarafından 1992 yılında kurulan bir firma EuroTeknika. Markanın sürekli övündüğü yönü ise endüstriyel değil, klinik tecrübeye dayanan bir kökene sahip olması. Yılların klinik diş hekimliği ve dental implantoloji tecrübesi ile kurulmasının bir yan etkisi olarak da, kurulduktan kısa süre sonra Fransa başta olmak üzere tüm Avrupa coğrafyasında saygı gören markalar arasında yerini almayı başarmış.

EuroTeknika Dental İmplant Özellikleri

EuroTeknika bilimsel temelli klinik çalışmalara verdiği ağırlık sayesinde bugün tüm dünyada kullanılan bazı patentli buluşlara da imza atmayı başarmış durumda. Bu yeni geliştirilen teknolojiler arasında en çok göze çarpan iki tanesi iphysio® ve All In Bar®. Dilerseniz EuroTeknika dental implant tarafından geliştirilen bu iki ürüne yakından bakalım.

            İphysio® geleneksel implant teknolojileri kıyasla diş etinin birkaç mm daha üzerinde kalan bir abutment içeriyor. Bu abutment sayesinde operasyon sonrasında iyileşme sürecinde kısalma ve uzun vadede daha iyi tutuş garantilenmiş oluyor. Bu gelişimin sağlanması için iphysio® tekniğinde bilgisayar yazılımları aracılığıyla taranan eksik diş bölgesi 3d modelleniyor ve kusursuz uyum sağlayan diş tek seferde implanta takılabiliyor. Hem zamandan hem de gereksiz operasyonlardan sizi kurtaracak harika bir çözüm.

            All In Bar ise köprü implantlar için uygulanan bir yenilik. Geliştirilmiş yüzey dokusu ile yüksek tutunma sağlayan dış yüzeyi sayesinde 1 gün içerisinde operasyonun baştan sonra tamamlanması All In Bar ile mümkün. Tamamı titanyum alaşımdan üretildiği için vücudun organik dokusuna kusursuz uyum sağlıyor ve yıllarca garanti dahilinde kalıyor. Ayrıca ücret konusunda da rakiplerine kıyasla çok daha uygun fiyatlara mâl edilebiliyor.

            Siz de dünyanın en çok tercih edilen ve tüm diş hekimlerinin güvenini kazanmış kaliteli dental implant markalarıyla tedavi görmek istiyorsanız bizi tercih edin. AkvaDent Diş Kliniği olarak tecrübeli ve alanında uzman diş hekimi ekibimizle size hak ettiğiniz tedaviyi sunmaya hazırız. Hemen telefon numaralarımız veya Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu