0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
İmplant Markaları ve Akvadent

Akvadent beylikdüzü diş kliniği, diş hastanesi olarak hizmet veren özel bir Diş Polikliniğidir.Tamamı uzman ve tecrübeli hekimlerle hizmet verkemteyiz. Vermiş olduğumuz Hizmetler ; İmplant Diş ,Ağız ve Çene Cerrahisi, Endodonti (Kanal Tedavisi, Diş Teli (Ortodonti Tedavisi) Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi),Diş Eti Uzmanı (Periodontoloji), Diş Estetiği (Gülüş Tasarımı), Zirkonyum Kaplama, Porselen Kaplama, Diş Beyazlatma, Ağız Kokusu Tedavisi, Diş Gıcırdatma Tedavisi gibi birçok alanda diş hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Bu sektörde uzun yıllardır olmanın en önemli artılarından biriside; Beylikdüzünde Ağız ve Diş Sağlığı,implant tedavileri, Gülüş tasarımı denildiğinde akla ilk gelen klinik olmamızdır. Bu başarımızın en önemli nedenleri; Hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, sadece en üst kalitede malzemeler ile çalışıp, yüksek tecrübeli ve Uzman Doktorlar ile çalışmak diyebiliriz.

Misyonumuz

Diş Polikliniği Açtığmız ilk gün aklımızda olan en önemli hedef; En düşük fiyat ile mümkün olan en kaliteli hizmeti ve tedaviyi hastalarımıza sunabilmekti. Tedavisini gerçekleştirdiğimiz binlerce hastamız da bunu başardığımızı gözlemlemek, işimizdeki başarımızı ölçümlemede en büyük yardımcımız oluyor.

Vizyonumuz

Hem Türkiye’de bununla beraber Avrupa diş hastalarımızın da hak ettiği değer ve hizmeti ulaştırmak için çıktığımız bu yolda enson teknolojik ekipmanları kullanmaktayız. İmplant Tedavilerinde dünyanın önde gelen firmaları ile yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde hastalarımıza uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti ulaştırabilmekteyiz.

Firma Tarihçesi

En iyi Diş Hastanesi

Ağız ve Diş Sağlığı anlamında ihtiyacınız olan tüm tedaviler, uzman doktorlar ile her zaman yanınızda!

Gülüş Tasarımı

Dijital Gülüş Tasarımı ile süprizlerle karşılaşmadan hayalinizdeki gülüşe sahip olabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet

%100 Hasta Memnuniyeti

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu