0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

İmplant Markaları

18 Nisan 2019
2 kez görüntülendi
İmplant Markaları

İmplant, eksik, kaybedilmiş ya da benzer bir diş problemi yaşayan hastaların çenesine yerleştirilen yapay bir diş köküdür. Diş hekimliği alanında oldukça büyük bir önem sahip olan implant tedavisi, hastaya doğal dişe en yakın görünümü sunmaktadır. Böylesine etkili bir pazar pek çok implant markasının var olmasında da etkili olmuştur. Ardından ise birçok implant markası, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla pek çok farklı ürünü implant piyasasına sunmuşlardır.

Sektörde onlarca implant markası vardır ve birçok tedavi yöntemi kullanılmaktadır. Ticari ve maddi kaygıların işin içine girmesi ile birlikte, düşük kaliteli implant ürünleri de pazara girmiştir. İmplant tedavisi yaptırmak isteyen bir hasta, doğru kalitede bir implant markasını seçmek zorundadır. Yanlış bir implant markası seçimi, tedaviyi olumsuz etkileyecek ve kalıcı hasarlara sebep olacaktır. Şu an da hala implant sektöründe, adını duyurmuş ve başarılı ürünleri olan markalar varlığını devam ettirmektedir. Hastanın implant markası seçerken dikkat etmesi gerekenler, ürünün kalitesi ve ne kadar uzun ömürlü olacağıdır.

Bu İmplant Markaları Nelerdir?
  • Astra Tech: İsveç markası olan bu implant markası, switch platformlu implant markaları arasında en çok kullanılan marka olma özelliğine sahiptir. Avrupa ve Türkiye’de de gerek diş hekimleri gerekse hastalar tarafında güven içinde tercih ediliyor. Maliyet açısından, diğer implant markalarına bakılarak daha üst bir aralıkta olduğunu söyleyebiliriz. Buna rağmen ürün kalitesi ve uzun ömürlü kullanımı olması bakımından sıkça tercih edilen bir implant markasıdır.
  • SKY(Bredent): Marka Almanya temelli olup, kısa sürede başarısını dünyaya kanıtlama şansına sahip olmuştur. İmplant ve protez alanında büyük başarılara sahip olan marka, en çok kullanılan implant markalarından biridir. İmplant ürünlerinin kolay ve pratik bir şekilde yerleştirilmesini sağlayan ürünleri, yüksek kaliteye sahip hammaddeler tarafından yapılmaktadır. Bu markanın implant ürünleri, başka markalara göre biraz daha maliyetlidir.
  • DTI: Yerli bir marka olan DTI, Tübitak destekleri ile kurulmuştur. Ürün kalitesi ve uygulama kolaylığı açısından yabancı markalar kadar başarılı bir implant markasıdır. Bu implant markası güvenilirliği ile pek çok diş hekimi tarafından tercih edilmiş ve gönül rahatlığı ile kullanılmıştır. Yerli bir implant markası olan DTI, maliyet bakımından da diğer implant markalarına göre daha uygundur. Bu marka, başarılı çalışmaları ve tasarımları ile implant sektöründe yeni ürünler kazandırmak için çalışmaya devam ediyor.
  • Zimmer: Küçük bir ekip ile faaliyet vermeye başlayan marka, şu an pek çok ülkeye hizmet vermektedir. İmplant sektöründe memnuniyet ile kullanılan ürünleri büyük ve başarılı bir çalışmanın sonucudur. 1927’den beri sektörde varlığını devam ettiren bu implant markası, yenilikçi ve pratik tasarımlarını üretip, dünyanın dört bir yanında diş hekimleri ve hastaların kullanımına sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu