0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

Megagen Dental Implant

19 Nisan 2019
11 kez görüntülendi
Megagen Dental Implant

Dental implant ve protezler, kısmen veya tamamen kaybedilmiş dişlerin gerek estetik gerek ise fonksiyonel kaygılar sebebiyle yenilenmesini amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Dental implant uygulaması kapsamında; kaybedilen diş kökünün görevini üstlenmek üzere platinyum vidaların damağa sabitlenmesi ve ardından hastaya uygun hazırlanan protez dişlerin bu vidalar oturtulması şeklinde gerçekleşir. Teşhis, tanı ve tedavi sürecinin uzman diş hekimleri tarafından yürütülmesini gerektiren hassas operasyonlardır.

            Dental implantlar aracılığıyla yenilenen protez dişler, doğal insan dişinin bütün fonksiyonlarını yerine getirebildiği gibi, sağlam bir ürün kullanıldığı zaman doğal dişe kıyasla çok daha dayanıklı olurlar. Dolayısıyla dental implant yapımında kullanılacak dental implant markaları dikkatle seçilmelidir. Biz de sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti verebilmek adına dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışıyoruz.

Megagen Dental İmplant Açıklaması

Megagen Dental İmplant, piyasadaki varlığına 2002’deki kurulumu ile başlamış oldu. En baştan beri hedefi, en iyisi olmak olan Megagen Dental İmplant bir grup tecrübeli dental cerrah tarafından kurulmuştur. Markayı kuran dental cerrah grubu aynı zamanda Kore’de yer alan büyük diş hastanesinin de ortaklarındandır.

            Markanın en gelişmiş implantları üretmeye yönelik bakış açısı sayesinde sürekli bir yenilik hali mevcuttur. Ürünleri geliştirerek en zor vakalara bile çözümler bularak hastalar için tedavi süreci konforlu hale getirilmeye çalışılmaktadır. Aynı zamanda bu gelişim yeni tedavi yöntemleri için de önemli bir role sahiptir.

Megagen Dental İmplant Özellikleri

Megagen Dental İmplant markasının tüm dünyada da tercih edilmesini sağlayan ürünleri vardır. Özellikle AnyRidge İmplant Sistemleri bu konuda büyük başarıya sahiptir. AnyRidge İmplant Sistemleri, 60 farklı boy ve çap seçeneği, yüksek mekanik stabilite ve düşmeyen ISQ değerlerine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde vazgeçilmez bir ürün olmuştur.
          

            Çalışmalarına her geçen gün bir yenisi ekleyen Megagen Dental İmplant markası, 2011 de dijital diş hekimliği alanında çalışmaya başlamıştır. Bu alanda, R2Gate dijital implant planlama, dijital gülüş tasarımı, gibi çalışmalarını eklemiştir. Yapılan bu gelişmeler sayesinde Ortagnatik Cerrahi, diş tedavilerinde planlama ve rehberli tedavi gibi seçeneklere ulaşmış oldu.

            Asya’nın en büyük implant tesisini 2018 yılında açan Megagen Dental İmplant, diş hekimliğinin başka alanlarında da çalışmalarına başlamıştır. Şu an 90’dan fazla ülkede adını duyurmuş marka, kendi adıyla dental ürünlerini 2018 yılında piyasaya sunmuştur. Gelişimine devam edecek olan Megagen Denatl İmplant markası, yapmak istediği pek çok yenilik için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

            Magagen’in 5 farklı implant ürünü bulunur. Bunlar: Anyridge, Anyone, Mini, EZPlus ve Rescue’dur. Hastanın ihtiyacı doğrultusunda seçilebilecek bu ürünler, kalite ve konfor açısından sıkça tercih edilen ürünlerdir.

            Siz de dünyanın en çok tercih edilen ve tüm diş hekimlerinin güvenini kazanmış kaliteli dental implant markalarıyla tedavi görmek istiyorsanız bizi tercih edin. AkvaDent Diş Kliniği olarak tecrübeli ve alanında uzman diş hekimi ekibimizle size hak ettiğiniz tedaviyi sunmaya hazırız. Hemen telefon numaralarımız veya Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. cevat tekin tığlı dedi ki:

  MEGAGEN İMLANTLARININ FİATINIDA YAZARSANIZ ÇOK MEMNUN OLACAĞIZ

 2. derya dedi ki:

  fiyat alabilirmiyim 8 tane implant için mesafen marka icin

  1. Akva Dent dedi ki:

   Merhabalar Derya Hanım, 0544 620 10 20 numaralı whatsapp hattımızdan detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu