0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mode Dental Implant

19 Nisan 2019
3 kez görüntülendi
Mode Dental Implant

Dental implant ve protezler, kısmen veya tamamen kaybedilmiş dişlerin gerek estetik gerek ise fonksiyonel kaygılar sebebiyle yenilenmesini amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Dental Dental implant uygulaması kapsamında; kaybedilen diş kökünün görevini üstlenmek üzere platinyum vidaların damağa sabitlenmesi ve ardından hastaya uygun hazırlanan protez dişlerin bu vidalar oturtulması şeklinde gerçekleşir. Teşhis, tanı ve tedavi sürecinin uzman diş hekimleri tarafından yürütülmesini gerektiren hassas operasyonlardır.

Mode Dental İmplant Açıklaması

Dental implantlar aracılığıyla yenilenen protez dişler, doğal insan dişinin bütün fonksiyonlarını yerine getirebildiği gibi, sağlam bir ürün kullanıldığı zaman doğal dişe kıyasla çok daha dayanıklı olurlar. Dolayısıyla dental implant yapımında kullanılacak dental implant markaları dikkatle seçilmelidir. Biz de sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti verebilmek adına dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışıyoruz.

Mode Medikal, 2008 yılında grup şirketlere bağlı olarak kurulup kısa zamanda sektörde varlığını kanıtlamıştır. Bünyesindeki uzman kadrosu ile birlikte kısa zamanda birçok yeni ürün tasarımı gerçekleştirmiş ve dental implant konusunda adını duyurmuştur. Markanın kısa sürede bu kadar büyük başarı sağlamasında büyük rol oynayan faktör ise, kaliteden ödün vermeden üretimlerine devam etmesidir. Üretimde dünyadaki en kaliteli hammadeyi kullanan marka, en pahalı ve gelişmiş cihazları kullanarak çalışmalarına devam etmektedir. Yaptıkları çalışmalar sayesinde Türkiye’deki yerli implant markalarına karşı oluşmuş bakış açısını değiştirmeyi de başarmıştır.

Mode Dental İmplant Özellikleri

İmplantoloji alanında geliştirdikleri tek tornavida tasarımı sayesinde sektörde çığır açmışlardır. Aynı zamanda hastaların konforunu da düşünen Mode Dental İmplant markası, tasarımları ile yenilikçi olmaya devam ediyor. Mode Dental İmplant, tedavi sonunda hastayı mutlu edecek doğal görünümlü ve estetik bir sonuç için gelişirdiği yenilikçi ürünleri ile implant sektöründe çığır açıyor. Hastaya konforlu bir sonuç sunan İnternal Conical Connection Octa’nın 3 farklı renk seçeneği de bulunuyor. Hekim, hastanın ihtiyacına göre, Level İmplant, Rapid İmplant, Mini İmplant, Bone İmplant, Tissue İmplant ve Short İmplant ürünlerini tercih edebiliyor. Mode Dental İmplant, ürünlerini oldukça kaliteli olan titanium hammaddesi ile üretmektedir. Titanyumun kalitesi de implantların kalitesinde büyük önem taşıdığı için, marka kalite konusunda oldukça dikkatlidir.

            Mode Dental İmplant, şu an 30’dan fazla ülkeye ihraç edilen bir üründür. Başarılı ve kaliteli tasarımları sayesinde Amerkan Third Wave Dental Enstitüsü’nün en iyi implant markaları arasında girmeyi başarmıştır. Başarılarına yenilerini eklemek için azimle çalışmalarını sürdüren Mode Dental İmplant, kısa sürede imza attığı başarılara yenilerini eklemeye devam edecektir.

            Siz de dünyanın en çok tercih edilen ve tüm diş hekimlerinin güvenini kazanmış kaliteli dental implant markalarıyla tedavi görmek istiyorsanız bizi tercih edin. AkvaDent Diş Kliniği olarak tecrübeli ve alanında uzman diş hekimi ekibimizle size hak ettiğiniz tedaviyi sunmaya hazırız. Hemen telefon numaralarımız veya Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu