0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

Nucleoss Dental Implant

19 Nisan 2019
9 kez görüntülendi
Nucleoss Dental Implant

Dental implant ve protezler, kısmen veya tamamen kaybedilmiş dişlerin gerek estetik gerek ise fonksiyonel kaygılar sebebiyle yenilenmesini amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Dental implant uygulaması kapsamında; kaybedilen diş kökünün görevini üstlenmek üzere platinyum vidaların damağa sabitlenmesi ve ardından hastaya uygun hazırlanan protez dişlerin bu vidalar oturtulması şeklinde gerçekleşir. Teşhis, tanı ve tedavi sürecinin uzman diş hekimleri tarafından yürütülmesini gerektiren hassas operasyonlardır.

            Dental implantlar aracılığıyla yenilenen protez dişler, doğal insan dişinin bütün fonksiyonlarını yerine getirebildiği gibi, sağlam bir ürün kullanıldığı zaman doğal dişe kıyasla çok daha dayanıklı olurlar. Dolayısıyla dental implant yapımında kullanılacak dental implant markaları dikkatle seçilmelidir. Biz de sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti verebilmek adına dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışıyoruz.

Nucleoss Dental İmplant Açıklaması

Nucleoss markası, 2001 yılında İzmir’de kurularak markanın temellerini atmış bulunmaktadır. 2001’den bu yana yaptığı girişim ve gelişim hareketleriyle üretimlerine yenilerini eklemeye devam etmektedir. Nucleoss, aynı zamanda Türkiye’de ilk dental implant üretimini yapan marka olma özelliğini de taşımaktadır.

            Nucleoss’un bir marka olmasındaki en büyük etken benimsedikleri prensiplerdir. Müşterilerine değer verip, onların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürler. Temelde şeffaflık ve ürünlerin kalitesi önem taşıyor. Müşteri odaklı yaptıkları üretimler sayesinde, diş sektöründe yeniliklere imza atıyor, hastalar için tedavi sürecinin konforlu geçmesi ve tedavi kalitesini arttırmak için her geçen gün daha çok çalışarak yenilikçi ürünlerle piyasada adından söz ettiyor.

Nucleoss Dental İmplant Özellikleri

Şu an hala devam etmekte olan AR-GE çalışmaları için hekimlerle bilgi alışverişleri yaparak çalışmalarının etkinliğini arttırmaya çalışan marka için değişime açık olmak ve yenilikçi düşünce ilerlemenin koşulu olarak görülüyor. Hastalara daha iyi şartlar sağlamak adına yapılan çalışmaların üretim anlayışına yansıdığı da görülebiliyor.

            5 farklı implant ürün seçeneği bulunan Nucleoss, Mono İmplant, Diş Eti Seviyeli İmplant ve Kemik Seviyeli İmplantları içeriyor. T1 ve T2 Mono İmplant ve Protez Seçeneği, tek diş eksikliği yaşayan hastalar için kalıcı ve pratik bir uygulama çözümü sunuyor. T3 Diş Eti Seviyeli İmplant ve Protez Seçeneği ise, güvenli aynı zamanda ekonomik olan bir çözümdür. T3 Diş Eti Seviyeli İmplant ve Protez Seçeneği de T1 ve T2 Mono İmplant ve Protez Seçeneği gibi Pratik bir uygulama ile hastalar ve diş hekimleri tarafından sıkça memnuniyet belirtilen bir üründür.Sırada Tpure Kemik Seviyeli İmplant ve Protez Seçeneği var. Tpure Kemik Seviyeli İmplant estetik kaygı yaşayan hastaları da mutlu edecek olan çözümleri içeriyor. Ekonomik olması ve dayanıklı yapısıyla da sıkça tercih ediliyor. T5 Kısa İmplant, dikay yönde kemik kaybı fazla olan hastalarda tercih edilen bir üründür. T5 sayesinde, operasyon esnasında yaşanılabilecek problemlerin önüne geçilip, hasta için sorunsuz bir tedavi sunabilmek mümkündür. T6 Kemik Seviyeli İmplant ise, tasarımı sayesinde hem hasta hem de hekim için süreci konforlu hale getirmek için geliştirilmiştir.

Siz de dünyanın en çok tercih edilen ve tüm diş hekimlerinin güvenini kazanmış kaliteli dental implant markalarıyla tedavi görmek istiyorsanız bizi tercih edin. AkvaDent Diş Kliniği olarak tecrübeli ve alanında uzman diş hekimi ekibimizle size hak ettiğiniz tedaviyi sunmaya hazırız. Hemen telefon numaralarımız veya Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya hemen tedaviye başlamak için bizi ziyaret edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Mesut Varol dedi ki:

    T6 implant fiyatı nedir

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu