0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

Osstem İmplant

18 Nisan 2019
11 kez görüntülendi
Osstem İmplant

Osstem, 1997 yılında Güney Kore’de kurulmuş olan bir implant markasıdır. 22 yıldır implant sektöründe büyük başarılara imza atmış ve ürünlerini dünya çapında kullanıma açmıştır. Yaptığı AR-GE yatırımları ile her geçen daha gün daha kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile, implant sektöründe en çok tercih edilen isimlerden biri olmayı başarmıştır. Osstem, ürettiği üst sınıf ürünlerini yüksek teknolojili cihazlardan faydalanarak gerçekleştirmektedir. Kalite ve başarılı hizmet düşüncesini benimseyen Osttem, yaptığı çalışmalar ile sözü yerine getiriyor. Osstem 2008 yılında kurduğu Kemik Fen Bilimleri Enstitüsü ile de ürünlerin güvenirliği arttırıyor ve yaptığı kemik rejenerasyonu ve diş implantları araştırmaları ile de implant sektörüne yeni ürünler kazandırmak için çalışıyor.

Osstem İmplant Açıklaması

Markanın ürünlerinin kalitesi ve güvenirliği sayesinde FDA, CE ve ISO sertifikalarını almıştır. Yaptığı yenilikçi çalışmalar sonrası ortaya çıkan ürünler dünya çapında tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır. Şu an da 60’dan fazla ülkede hizmet veren Osstem, ABD, Almanya, Çin, Tayland, Hindistan, Rusya, İngiltere gibi ülkelerde hasta memnuniyeti ile gönül rahatlığı içinde kullanılmaktadır.

Osstem İmplant Özellikleri

Dünya’da 5, Kore’de ise en büyük 1. Marka olan Osstem, 2011 yılında yaptığı büyük bir satışla, sınırlarını iyice genişletti. ABD’ye yapılan 154 Milyon olan bu satış, Osstem markası için ayrı bir öneme sahiptir. Osstem, bünyesinde bulunan personellerine verdiği eğitimler ile de müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Böylesine sistemli ilerleyen marka, hiç şaşmadığı hasta odaklı çalışmaları sayesinde başarılı büyüme sürecini devam ettirmektedir. Geniş satış ağları sayesinde dünya çapında 13 faaliyet merkezi ile müşterilerini memnun etmek için çalışmaktadır.

Osstem, birbirinden farklı pazarlama stratejileri ile dünya standartlarının üzerinde implant üretimi yapan bir marka olmak için yerini sağlamlaştırıyor. Faaliyetlerini, ürün kalitesini her geçen gün daha da arttırmak, üretim ve satış sistemini küresel anlamda genişletmek için gerçekleştiriyor. Hedeflerini sürekli büyüten ve elindeki ile yetinmeyip daha fazlasını yapmak isteyen Osstem, yakın zamanda implant sektöründe beklediği büyümeyi gerçekleştirecek gibi görünüyor. Osstem’in dünya çapında en iyisi olmak için kendine koyduğu hedef ise 2026. Diş hekimleri ve hastaların memnuniyeti için çalışan Osstem, kazandığı başarılar ile motivasyonunu arttırıyor.

İmplant Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu