0850 303 74 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

Straumann İmplant

18 Nisan 2019
4 kez görüntülendi
Straumann İmplant

Straumann, 1954 yılında İsviçre’de kurulan köklü bir markadır. Merkezi Basel’de olan bu köklü implant markası, implantlarını İsviçre’de üretmekte iken, biyomateryalleri ise dünyanın dört bir yanında olan üretim yerlerinde üretmektedir. Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya’da da üretim merkezleri varlığını sürdürmektedir.

Böylesine köklü bir geçmişi olan Straumann, 1974 yılında ilk ve tek aşamalı implantını implant piyasasına sunmuştur. İlk çalışmalarından bu yana, uzun süredir sektörde varlığını defalarca kanıtlamış olan Straumann, yılda 100’ü aşkın bilimsel yayını ve yaptığı araştırmalar ile implant sektöründe başarılı bir unvana sahip olmuştur.

Straumann İmplant Açıklaması

Başarılı çalışmalarına ara vermeden devam eden Straumann, neredeyse tüm dünyaya hizmet vermektedir. Pek çok yerde distribütörlüğü bulunan marka, 70’i aşkın ülkede faaliyetlerine devam etmektedir. Bu çalışmaların sonuçlarını almış olan Straumann’ın, dünya çapında 17 milyondan fazla implantı hastaların tedavisinden kullanmıştır ve hastalar tarafından memnuniyet sonucu alınmıştır.

Straumann İmplant Özellikleri

Straumann, global kimliği ile dünyada başarılı ürünlerle adından söz ettirmektedir. Ürün kalitesine büyük önem veren ve çalışmalarını bu doğrultuda geliştiren Straumann, dünyanın önde gelen araştırma enstitüleri, klinikler ve üniversiteleri ile yaptığı iş birlikleri sayesinde her geçen gün daha da büyümekte ve gelişmektedir. Marka, yaptığı çalışmalarla implant sektörüne yön veriyor ve üretimini yaptığı pek çok ürün ve karşılaşılabilecek problemler için de çözüm önerileri sunuyor. Üretim ve tasarım aşamasında hastayı merkeze alarak çalışmalarına devam etmesi de işini büyük bir profesyonellikle yaptığının kanıtıdır.

Straumann Markasının Ürün Çeşitleri:

Markanın Dental İmplant, İmplant Üstü Protez, Biyomateryaller ürünlerinin yanı sıra, tedavi esnasında kullanılabilecek Cerrahi Alet ürünleri, Rehberli Cerrahi ve Dijital Çözüm seçenekleri de mevcuttur.

Dental İmplant Ürünleri: Straumann, 5 farklı implant ürüne sahiptir.

  • Doku Seviyesi İmplant Porföyü: İmplant’tan dolayı zarar gören implant çevresindeki dokuları korumaya yönelik geliştirilen bu implant ürünü, tedavi esnasından kullanımını ve kemik korumasını sağlamaya yönelik üretilmiştir. Bu implant ürününün özelliği, implant sektöründe en iyi belgelendirilmiş implant sistemi olmasıdır.
  • Kemik Seviyesi İmplant Porföyü: Hastanın, implant tedavisinden sonra doğal bir görünüme kavuşması ve implantın vermiş olduğu olumsuz hissi duymaması adına tasarlanmış bir üründür. Bu ürün ile hasta memnuniyetini sağlamak garantidir.
  • PURE Seramik İmplant Sistemi: Estetik kaygı yaşayan hastalar tarafından bile memnuniyet ile kullanılan bu implant ürünü, 12 yıllık bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkmıştır. Hastanın beklentileri dikkate alınarak geliştirilen PURE Seramik İmplant Sistemi gerek diş hekimleri gerekse hastalar tarafından gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.
  • Dental İmplant Yüzeyleri Sistemi: Straumann, SLActive, SLA ve ZLA ürünleri ile pek çok özelliği içeren implant yüzeyleri de üretmektedir. Hedefi çıtayı sürekli yüksek tutmak olan Straumann, yaptığı işlerle de sözlerini destekliyor.
  • Dental İmplant Sistemi Materyalleri: Straumann, hastanın her ihtiyacına yönelik bir dental implant materyali geliştirmeye çalışmaktadır. Şu ana kadar ki ürünleri şunlardır: Roxolid ve Yüksek Performanslı Zirkonya. Dayanıklı ve iyi performansa sahip bu ürünler, Straumann’a yüksek memnuniyet sonucu getirmiştir.

İmplant Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Sizi Arayıp Detaylı Bilgi
Vermemizi İstermisiniz?
Gönder
Online Randevu Formu
Randevu için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz
Mesaj Gönder

İmplant İletişim Tel Hattı

İmplant Whatsapp Hattı

İmplant Randevu